Шлях успіху-Way of success
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними?

Участников: 4

Перейти вниз

чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними? Empty чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними?

Сообщение автор IRCJA 2008-02-09, 11:08 am

У мене, наприклад, є, може, і не так багато знаймих, з якими я спілкуюсь через аську, але це вже такі "відсортовані і перевірені" люди, з якими я можу спілкуватись на будь-які теми так само, як і з друзями в реальному житті. Словом, я їм довіряю. Часто вони мені допомагають і все таке. Але дуже часто я чую від своїх знайомих і не тільки, що це просто трата часу і великий тупняк, що це все несерйозно, і коли-небудь мені це набридне.
А що думаєте ви? Чи можуть такі знайомства бути придатними до життя в реальному світі, чи віртуальне життя - є віртуальним і віртуальним друзям не місце у реалі?


Последний раз редактировалось: (2008-02-17, 10:32 am), всего редактировалось 1 раз(а)
IRCJA
IRCJA
Moderator
Moderator

Женщина
Количество сообщений : 65
Возраст : 35
Географічне місце знаходження : Львів
Мій девіз : Завжди пробуй щоь нове!
Дата регистрации : 2008-02-08

Вернуться к началу Перейти вниз

чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними? Empty Re: чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними?

Сообщение автор дядька_ФрейД_ 2008-02-09, 11:17 am

Віртуальні знайомства у наш час дуже поширений вид знайомств, тому що існує маса сайтів знайомств, та інтернет пейджерів, як ася. Це зручний і всім доступний сервіс...не кожному ж хочеться взимку по вулиці бродити в пошуках нових знайомств Smile
дядька_ФрейД_
дядька_ФрейД_
Administration
Administration

Мужчина
Количество сообщений : 90
Возраст : 35
Географічне місце знаходження : Україна, Львів
Настрій : чудовий канешно=)
Мій девіз : Та що тут думати-трясти треба!
Дата регистрации : 2008-01-16

http://success.help-out.net

Вернуться к началу Перейти вниз

чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними? Empty Re: чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними?

Сообщение автор IRCJA 2008-02-09, 11:34 am

Але хіба віртуальні знайомства дають нам ті ж емоції, ті відчуття, що й реальні?!
Мені майже кожен день хтось стукає в асю, але ж це не серйозно. Я так само легко, як і він мені написав, можу сказати - до побачення, прощавай, шукай собі далі.... А в реальному житті при цьому ти відчуваєш якісь емоції, ти бачиш жести людини, міміку, ти можеш говорити з ним без слів, а в неті ми перетворюємось на когось, хто не завжди схожий на нас. Ми можемо писати, що ми веселі і нам класно, а насправді ми тут чуть не в депресії перебуваємо, ми дозволяємо собі таку поведінку, яку ніколи б не дозволили в реальних умовах.


Последний раз редактировалось: (2008-02-17, 10:32 am), всего редактировалось 1 раз(а)
IRCJA
IRCJA
Moderator
Moderator

Женщина
Количество сообщений : 65
Возраст : 35
Географічне місце знаходження : Львів
Мій девіз : Завжди пробуй щоь нове!
Дата регистрации : 2008-02-08

Вернуться к началу Перейти вниз

чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними? Empty Re: чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними?

Сообщение автор дядька_ФрейД_ 2008-02-09, 1:19 pm

IRCJA пишет: Ми можемо писати, що ми веселі і нам класно, а насправді ми тут чуть не в депресії перебуваємо, ми дозволяємо собі таку поведінку, яку ніколи б не дозволили в реальних умовах.
В цему є доля правди, на словах всі "королі" king Но для мене інет-знайомства, це спосіб зав`язати нові знайомства. Для того щоб це спілкування приносило користь, потрібно уміти спілкуватись...а не безглуздо теревенити, як чешеться язик, почеши об зуби lol! . Крім того інет чудова можливість підтримувати зв`язок між людьми(інопланетянами cyclops )на відстані.
дядька_ФрейД_
дядька_ФрейД_
Administration
Administration

Мужчина
Количество сообщений : 90
Возраст : 35
Географічне місце знаходження : Україна, Львів
Настрій : чудовий канешно=)
Мій девіз : Та що тут думати-трясти треба!
Дата регистрации : 2008-01-16

http://success.help-out.net

Вернуться к началу Перейти вниз

чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними? Empty Re: чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними?

Сообщение автор IRCJA 2008-02-09, 1:44 pm

Admin пишет: Крім того інет чудова можливість підтримувати зв`язок між людьми(інопланетянами cyclops )на відстані.

Я тільки за, але якщо проблема тільки у відстані, а так - говорити навіть коли цікаво - не завжди добре, бо часто людина щось не договорює і говорить лише те цікаве, що тобі б хотілось чути. Так ми живемо тоді в ілюзії, думаємо, яка класна людина, як у нас багато спільних інтересів, а потім в один момент дізнаєшся щось таке, про що твій інет-"друг" ніколи не розповідав. Я якби ти це знав до того, як знайомитись, як відповідати на повідомлення, ти б ніколи не мав бажання спілкуватись з такою людиною.


Последний раз редактировалось: (2008-02-17, 10:33 am), всего редактировалось 1 раз(а)
IRCJA
IRCJA
Moderator
Moderator

Женщина
Количество сообщений : 65
Возраст : 35
Географічне місце знаходження : Львів
Мій девіз : Завжди пробуй щоь нове!
Дата регистрации : 2008-02-08

Вернуться к началу Перейти вниз

чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними? Empty Re: чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними?

Сообщение автор дядька_ФрейД_ 2008-02-09, 2:00 pm

IRCJA пишет:а потім в один момент дізнаєшся щось таке, про що твій інет-"друг" ніколи не розповідав. Я якби ти це знав до того, як знайомитись, як відповідати на повідомлення, ти б ніколи не мав бажання спілкуватись з такою людиною

ну не завжди ті з ким знайомишся по інету в реалі такі "гидкі" rabbit наоборот даже king . Тай тим більше коли хочеш з кимось поспілкувати, комусь виговоритись, а під рукою тіко інет...от і виговорюйся наздоров`ячко Razz
дядька_ФрейД_
дядька_ФрейД_
Administration
Administration

Мужчина
Количество сообщений : 90
Возраст : 35
Географічне місце знаходження : Україна, Львів
Настрій : чудовий канешно=)
Мій девіз : Та що тут думати-трясти треба!
Дата регистрации : 2008-01-16

http://success.help-out.net

Вернуться к началу Перейти вниз

чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними? Empty Re: чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними?

Сообщение автор IRCJA 2008-02-09, 2:13 pm

Я не маю на увазі усіх, але такі вийнятки є. На жаль, мені такі трапляються.
От сьогодні (не повіриш, але завдяки цьому форуму, а точніше одного із користувачів) я натрапила якимсь чином на свого інет-"друга" і так по чучуть розмотувала клубок - і натрапила на таке, що просто не хочеться більше з ним спілкуватись.
Виговоритись КОМУСЬ, може, й часом добре, АЛЕ. Але краще мати друзів, вірних й добрих. А ще краще поговорити з самим собою, розібратись спочатку в собі, а тоді вже комусь щось довіряти, бо чим більше ми комусь довіряєм - тим більше стаємо вразливими і незахищеними.
Краще все ж таки знайомитись в реалі в реальних обставинах, де й за одним поглядом людини, її поведінкою можемо сказати, чи підходить тобі людина , чи ні.


Последний раз редактировалось: (2008-02-17, 10:33 am), всего редактировалось 1 раз(а)
IRCJA
IRCJA
Moderator
Moderator

Женщина
Количество сообщений : 65
Возраст : 35
Географічне місце знаходження : Львів
Мій девіз : Завжди пробуй щоь нове!
Дата регистрации : 2008-02-08

Вернуться к началу Перейти вниз

чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними? Empty Re: чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними?

Сообщение автор Кот дИвуар 2008-02-09, 9:16 pm

я гадаю, що інет-знайомства не можуть бути серьозними, бо в інеті людина частіше не та, за кого себе видає.... Sad
Кот дИвуар
Кот дИвуар
Сексопатолог
Сексопатолог

Женщина
Количество сообщений : 24
Дата регистрации : 2008-02-09

http://www.liveinternet.ru/users/1198674/

Вернуться к началу Перейти вниз

чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними? Empty Re: чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними?

Сообщение автор дядька_ФрейД_ 2008-02-09, 10:57 pm

IRCJA пишет:От сьогодні (не повіриш, але завдяки цьому форуму, а точніше одного із користувачів) я натрапила якимсь чином на свого інет-"друга" і так по чучуть розмотувала клубок - і натрапила на таке, що просто не хочеться більше з ним спілкуватись.
За допомогою форуму ти зустріла знайомого, це +...а от те, що тобі невдалася з ним бесіда, це ваше особисте
дядька_ФрейД_
дядька_ФрейД_
Administration
Administration

Мужчина
Количество сообщений : 90
Возраст : 35
Географічне місце знаходження : Україна, Львів
Настрій : чудовий канешно=)
Мій девіз : Та що тут думати-трясти треба!
Дата регистрации : 2008-01-16

http://success.help-out.net

Вернуться к началу Перейти вниз

чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними? Empty Re: чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними?

Сообщение автор KaMiki 2008-03-09, 10:44 pm

а я із своїм хлопцем познайомилась таки через мережу.... в чаті спілкувались деякий час..зустрілись..і зустрічаємся вже півтора року... не залежно від того де познайомились, думаю головне те як вам добре разом) в спілкуванні за монітором і клавіатурою чи в живу =)) доречі також за допомогою мережі я знайшла і багацько нових друзів... також дружимо не один рік вже) з одно дівчиною навіть разом працюємо....

так що не все погано Wink

п.с. добавлю, я вважаю що через спілкуванні по інтернету можна краще взнати людину..якщо спілкуєшся деякий час... говорити "не в очі" набагато легше.. так як не бачиш співрозмовника)
KaMiki
KaMiki

Женщина
Количество сообщений : 7
Возраст : 35
Географічне місце знаходження : Львів
Настрій : туць-туць =))
Дата регистрации : 2008-02-09

Вернуться к началу Перейти вниз

чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними? Empty Re: чи можуть інтернет-знайомства бути серйозними?

Сообщение автор дядька_ФрейД_ 2008-03-10, 12:23 am

я цілком підтримую, інет-знайомства користуються великою популярністю і з`вляються все нові і нові сайти знайомств. Можна запросто знайти собі друга/подругу з-за кордону, чому б ні, мене таке приваблює Wink
дядька_ФрейД_
дядька_ФрейД_
Administration
Administration

Мужчина
Количество сообщений : 90
Возраст : 35
Географічне місце знаходження : Україна, Львів
Настрій : чудовий канешно=)
Мій девіз : Та що тут думати-трясти треба!
Дата регистрации : 2008-01-16

http://success.help-out.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения